Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hakkımızda

1998 yılında Mersin’de 90 metrekarelik küçük bir atölyede ticaret hayatına Toktaş İnşaat ve  mobilya olarak giriş yaptık. Zaman içinde taleplerin artmasıyla 2019 yılından itibaren mobilya üretimimizi Möbelgenuss markasıyla devam ettirmekteyiz.

Yılların verdiği mobilya üreticiliğini ilerleyen zamanlarda farklı tasarım ve modellerle şekillendirdik.Üretimde önem verdiğimiz detaylara gelince ev veya işyeri mimarisine ve coğrafyasına uygun malzemeler kullanarak uzun ömürlü olacak bir sonraki nesle miras kalabilecek kalitede ürünler tasarlayıp üretmek asıl amacımız olmuştur.

VİZYON / MİSYON

Misyonumuz: Yenilik ve kalite.Ürünlerimizi yaşamın her aşamasında size eşlik edecek şekilde tasarlayarak bugün ve yarının isteklerini de  karşılamak.

Vizyonumuz: Möbelgenuss olarak  yurtiçi ve yurtdışında tercih edilen ürünler üretmek. Hepsinden önemlisi, sürekli kendini yenileyen, uzun ömürlü ürünler tasarlamak.

Gezegene Saygı

Başlangıçtan itibaren sadece doğal, çevre dostu malzemeler kullanmaya, ürünlerimizin ömrünü maksimuma çıkarmaya çalıştık.

Ürün özgünlüğü

Ahşap ve geleneksel el işçiliği.

Satışa sunduğumuz ürünler, kendi atölyelerimizde el işçiliğiyle üretilmektedir.

İşimizi yalnızca mesleğimiz değil aynı zamanda tutkumuzdur.